fbpx
Menu Zamknij

Nowy numer czasopisma ARBE

Z przyjemnością informujemy o publikacji kolejnego numeru czasopisma “Academic Review of Business and Economics” (ARBE) wydawanego przez Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach (https://arbe.ue.katowice.pl/numer-biezacy/).

Serdecznie zapraszamy studentów, doktorantów i młodych naukowców do publikowania artykułów naukowych w ARBE. W czasopiśmie mogą być również publikowane artykuły powstałe podczas programu tutoringu akademickiego.

Pragniemy przypomnieć, że ARBE jest recenzowanym czasopismem naukowym. Tematyka ARBE obejmuje zagadnienia z zakresu ekonomii i finansów, nauk o zarządzaniu i jakości, biznesu, a także rezultaty studiów interdyscyplinarnych podejmujących kwestie ekonomiczne. 

Czasopismo nie pobiera żadnych opłat za publikację i stosuje politykę otwartego dostępu (Open Access), co zapewnia szeroką dostępność publikowanych artykułów. W ARBE publikowane są artykuły w języku polskim oraz angielskim. Czasopismo jest półrocznikiem, a nabór artykułów ma charakter ciągły. Do czasopisma przyjmowane są artykuły oryginalne, wcześniej niepublikowane.  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *