fbpx
Menu Zamknij

ARBE na Śląskim Festiwalu Nauki – zapraszany na naukową przygodę

Czasopismo studentów i młodych naukowców ARBE po raz pierwszy na 6. Śląskim Festiwalu Nauki pokaże Ci jak łatwo można napisać artykuł naukowy. Prowadzący z pasją i w baśniowej atmosferze wprowadzą Cię w tajniki formułowania celu, hipotezy i wielu innych elementów pracy naukowej. To doskonała okazja przeżycia naukowej przygody przy wsparciu ARBE. Rozwój potencjału publikacyjnego młodego badacza to nasza misja i z ARBE możesz uwiecznić swój dorobek naukowy.

Zapraszamy na warsztaty pt. Pisanie artykułów naukowych bajecznie proste

Data: Niedziela, 4 grudnia 2022

Czas: 12:30 – 13:20 Wymagana rejestracja https://www.slaskifestiwalnauki.pl/pisanie-artykulow-bajecznie-proste

Miejsce: sala konferencyjna nr 10 w MCK w Katowicach

Szczegóły:

W trakcie warsztatów uczestnicy dowiedzą się z czego składa się artykuł naukowy, jakie są cechy dobrego artykułu i jak można opanować „magiczną” sztukę jego pisania. Korzystając z nietypowych przykładów – bajek dla dzieci – organizatorzy poprowadzą ćwiczenia połączone z konkursem, podczas których uczestnicy będą mogli uwolnić swoją kreatywność, przygotowując podstawowe elementy „bajkowego” artykułu naukowego. Zapraszamy nie tylko wielbicieli bajek, ale wszystkich, którzy lubią poszerzać swoje horyzonty, a także tych, którzy chcą poznać tajniki pisania, bo cichutko marzą o Noblu – od czegoś przecież trzeba zacząć.

Więcej informacji znajdą Państwo tutaj: https://www.ue.katowice.pl/pracownicy/nauka-i-biznes/article/arbe-na-festiwalu-sfn-zapraszamy-na-naukowa-przygode.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *